Asterix & Obelix Møder Cæsar PS1

60,00 DKK

Asterix & Obelix Møder Cæsar til PS1. Brugt spil til PS1. Frontindlæg mangler.

Det er Asterix & Obelix Møder Cæsar til Playstation 1.

Stand: Disc har brugsridser. Manualen er på engelsk. Ok cover. Frontindlæg mangler.

Ikke på lager

Varenummer (SKU): asterixobelixps1 Kategorier: , Tags: ,
Platform

PlayStation

Spiludvikler

Cryo Interactive

Stand

Brugt

Årstal

1999